Najczęściej kupowane

  • Banner

Informacje

Nowe produkty

Polecane produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

O NAS

Do tej pory znani  głównie jako największy na świecie wydawca modeli kartonowych rozpoczynamy kolejny etap działalności firmy – produkcja modeli plastikowych. Na razie w dwóch najpopularniejszych skalach planujemy wydanie serii polskich bądź używanych w polskim lotnictwie samolotów i śmigłowców. Oczywiście nie zarzekamy się, że tylko do tej tematyki się ograniczymy.


Naszym debiutem na rynku modeli plastikowych  jest polski śmigłowiec  PZL W-3 Sokół w skali 1/48. Temat bardzo wymagający i niełatwy, ale firma Answer  znana jest z tego, że zawsze skacze od razu na ‘głęboką wodę’. Do odważnych świat należy. W niedalekiej przyszłości można się zatem spodziewać kolejnych wersji tej pięknej maszyny – m. in. ‘Anakonda’ i ‘Głuszec’, mniejszego ‘Sokoła’ w skali 1/72 oraz modelu samolotu transportowego CASA C295M i wersji pochodnych w tej samej skali. A co dalej? Czas pokaże. Plany mamy bardzo ambitne…

Cyfrowa jakość projektów

Naszą nadrzędną zasadą jest najwyższa jakość oferowanych modeli, dlatego pracują dla nas najlepsi autorzy, projektanci, graficy i plastycy. Nasze modele opracowywane są cyfrowo w oparciu o oryginalną dokumentację fabryczną,  plany modelarskie oraz bogatą dokumentację zdjęciową znajdującą się w naszym archiwum oraz w kolekcjach naszych współpracowników.

Zobacz więcej

icon

Darmowa dostawa

Dla zamówień od 300 PLN

icon

Zwroty 14 dni

Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni

icon

Pomoc 24/7

Wsparcie 24/7/365

icon

Bezpieczne płatności

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Śledź nas na Facebooku